Click aici »

Inginer electronist / telecomunicatii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, IT Hardware
Data introducerii
09-05-2013
Data actualizare
10-01-2017

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cap.A - Automatizari electronice utilizand microcontrolere, integrarea de sisteme, realizarea de proiecte in serie mica, actionari electrice motoare, testare sisteme, participarea la proiecte de cercetare/dezvoltare a sistemelor electronice si automatizarilor,
Cap.B - Verificator metrolog domeniu elctrice (voltmetru, ampermetru, megoohmmetru, multimetru, ohmmetr prize pamant)

Cerinte

Pasiune pentru realizarea montajelor electronice;
Abilitati tehnice, de control si de lucru cu scule/aparate de masura
Limba engleza mediu
Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati;
Dinamism, vigoare, rezistenta la stres si program prelungit
Indemanare tehnica, precizie si atentie la lucru
Cunostinte tehnice teoretice
Posesor carnet conducere cat. B sau fara
Experienta in ridicare scheme electronice, intelegere fenomene electronice in domeniul masuratorilor, cunoasterea mijloacelor de masurare : ( multimetru, osciloscop, frecventmetru, generator semnale ) reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu tineresc de lucru
Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare;
Lucrul in echipa
Training gratuit de initiere in normele si procedurile prevazute de companie;
Oportunitatea de a lucra intr-o companie cunoscuta, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala continua;
Disponibiltate la lucru peste program.
Sambata si Duminica zile nelucratoare