Inginer electro mecanic - electrician utilaje industria lemnului Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
Romania, France
Bucuresti, Ploiesti, Strainatate, Toate orasele, Vatra Dornei Bucuresti Ploiesti Strainatate Toate orasele Vatra Dornei
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Productie, Industrie
Data introducerii
24-12-2012
Data actualizare
24-12-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Inginer Electro Mecanic de mentenanta - pentru diferite automatizari intr-o Fabrica de paleti si parchet din FRANTA

ELECTRICIAN UTILAJE INDUSTRIA LEMNULUI
- obligatoriu experienta pe astfel de automatizari electro-mecanice minim 2-3 ani
- obligatoriu lb franceza de un nivel mediu-avansat
- cv DE PREFERAT in FRANCEZA pe mail: deco_cv@yahoo.com (adaugati un ID SKYPE si o poza tip buletin)

Cerinte

- experienta ca inginer electro-mecanic 2-3 ani - minim
- lb franceza un nivel mediu -
- disponibilitate imediata
-cv-ul in franceza reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract initial - 3 luni (prelungire pe 1 an )
- transport Rom-Franta dus-intors - decontat
- cazare - asigurata