Click aici »

Inginer Documentatie Tehnica AIRBUS

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
IT Hardware, IT Software, Inginerie
Data introducerii
04-06-2009
Data actualizare
31-08-2010

Descrierea postului

Ocupantul postului se va ocupa cu desenul/ redactarea sau updatarea a diferite tipuri de documentatie tehnica: mentenanta, instalare, aprovizionare, descriere de operatii in domeniul mecanic, electromecanic sau electronic.

Cerinte

Absolvent sau student in an terminal in cadrul facult??ii de Electrotehnica, Electronica, Mecanica.
Cunoasterea limbii engleze
Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel, reprezinta un avantaj cunostintele de CAD)
Experienta de lucru nu este obligatorie.
Locatia: IASI

Cautam persoane cu un simt ridicat al raspunderii, constiincioase, capabile sa se concentreze asupra sarcinilor de lucru si sa le finalizeze la timp.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului.
Se asigura program de pregatire la angajare si pe parcursul evolutiei profesionale.
Echipa tanara, mediu de lucru profesionist.