Click aici »

Inginer de vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Constanta, Mangalia, Medgidia, Navodari, Toate orasele Constanta Mangalia Medgidia Navodari Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
20-05-2014
Data actualizare
20-05-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Inginerie, Vanzari
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
? Realizarea targetului de vinzari cantitativ si calitativ ;
? Promovarea imaginii companiei pe piata pe care activeaza;
? Crearea de avantaje competitive pe piata;
? Crearea, dezvoltarea, mentinerea relatiilor cu clientii;
* Beneficiile se discuta la interviu in functie de competente.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL:
- diploma universitara cu profil tehnic si/sau cursuri vanzari (constituie avantaj );
- nivel de implicare foarte ridicat , capacitatea de a intelege ,de a planifica si initia activitati ;
- abilitati de comunicare interpersonala puternice; abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu clientii ;
- atentie distributiva- capacitate multitask , simt pentru detaliu semnificativ, capacitate rapida de decizie;
- calitati exceptionale de lider, pentru a intelege" proiectul" in intregimea sa, de la inceput pana la sfarsit, de a organiza, coordona si controla resursele si echipele de lucru.;
- cunostinte foarte bune de operare PC.;
- carnet conducere categoria B - min 2 ani fara evenimente; posesor auto constituie avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta dupa interviu in functie de abilitati.