Click aici »

Inginer de vanzari echipamente de automatizari industriale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
12-11-2018
Data actualizare
12-11-2018

Descrierea postului

- inginer de profil automatica, electronica .
- cunostinte privind oferta de echipamente si servicii in domeniul automatizarilor
- experienta in utilizarea echipamentelor de lucru si a instrumentatiei destinate instalatiilor industriale.

Cerinte

- cunoasterea buna a limbii engleze citit, scris, vorbit. Abilitatea de a sustine o conversatie pe teme generale si o conversatie pe teme tehnice
- permis de conducere categoria B
- operare PC Word, Excel. Power Point. Capacitate de concepere a unei prezentari Power Point pe o tema data
- aptitudini practice pentru lucru demonstrativ pe teren
- experienta in vanzari constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in urma interviului.