Click aici »

Inginer de service Bucuresti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Reparatii/Service, Inginerie, Industrie
Data introducerii
22-02-2016
Data actualizare
13-06-2016

Descrierea postului

- Realizarea obiectivelor individuale (aferente functiei ocupate) cuprinse in sistemul de obiective al companiei, in conformitate cu declaratia conducerii in domeniul calitatii
- Indeplinirea indicatorilor de performanta stabiliti de catre SARTOROM (Key performance indicators)
- Efectuarea instalarilor aparatelor comercializate de catre companie
- Efectuarea interventiilor de service in garantie
- Efectuarea de reparatii si revizii ocazionale in postgarantie
- Efectuarea reviziilor aferente contractelor de intretinere periodica
- Completarea actelor aferente sarcinilor enumerate mai sus (procese verbale de predare-primire, de punere in functiune, certificate de garantie si de calitate, certificate de calibrare, revizie etc.) conform procedurilor SMI
- Conceperea si redactarea la termen a tuturor documentelor interne si externe conform standardului SMI de management al calitatii
- Completarea ERP

Cerinte

- Experienta profesionala : minim 3 ani intr-un post similar
- Studii: superioare tehnice: electronica, electrotehnica
- Limbi straine: cunostinte temeinice de engleza si/sau germana
- Cunostinte PC: Windows, Office
- Carnet conducere cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru foarte placut
- Trainiguri periodice in strainatate si posibilitati multiple de dezvoltare personala
- Pachet salarial atractiv
- Bonusuri de performanta
- Autoturism de serviciu