Click aici »

Inginer de proces

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
10-02-2010
Data actualizare
10-02-2010

Descrierea postului

? Participa la elaborarea, realizarea, punerea in functiune si monitorizare a proceselor si tehnologiilor noi;
? Raspunde de designul, dezvoltarea si testarea tehnologiilor din proiectele coordonate;
? Coordoneaza implementarea noilor sisteme in procesul de productie;
? Analizeaza fezabilitatea proiectelor si costurile implicate;
? Instruieste personalul care va utiliza echipamentele si instalatiile optimizate.

Cerinte

? Studii superioare de preferat in constructii, mecanica, chimie;
? Cunostinte de operare pe calculator;
? Engleza avansat;
? Persoana comunicativa, care lucreaza bine in echipa, creativa, inovatoare, cu initiativa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
? Specializare si dezvoltare profesionala la locul de munca
? Provocarea de a fi in contact permanent cu tehnologia de varf
? Mediu de lucru corect si modern
? Salariu atractiv
? Pachet de beneficii motivant
? Posibilităti de dezvoltare.