Click aici »

Inginer cu atributii de vanzare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Vanzari, Inginerie
Data introducerii
13-11-2015
Data actualizare
01-03-2018
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- prospectarea pietei in domeniul industrial, dezvoltarea portofoliului de clienti, elaborare oferte, promovarea companiei si portofoliului de produse, delegatii in tara, prezentare produse la client, elaborare prezentari/cataloage produse, actualizare site-uri, asigurarea asistentei tehnice la punerea in functiune.

Cerinte

Candidatul ideal:
- Studii superioare tehnice:Electromecanica, Automatica sau Mecanica
- Abilitati de comunicare;
- Persoana responsabila, flexibila si organizata
- Cunostintele in domeniul AutoCAD, Catia V5 constituie un avantaj
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational.
- Permis conducere categoria B.
- Disponibilitate pentru deplasari.
- Experienta in domeniul vanzarilor industriale (constituie avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Training-uri in tara si strainatate

Pachetul salarial in functie de abilitatile candidatului
Posibilitatea de a participa la cursuri de specializare