Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
22-06-2009
Data actualizare
22-06-2009

Descrierea postului

Rol: ntocmirea ofertelor ?i decont?rilor, situa?iilor de lucr?ri,documenta?ie pentru licita?ii

? ntocme?te documenta?ia tehnic? ?i financiar? a ofertelor;
? particip? la analiza ofertelor si contractelor primite de la furnizori ?i subcontractori
? ntocme?te devizele pentru planul operativ
? ntocme?te antem?sur?toarea pe baza proiectului sau a situa?iei existente pe teren;
? ntocme?te extrase de deviz, analize de pre?, evalu?ri, estim?ri;
? se informeaz? n mod curent din toate sursele posibile de cererile de ofert? ?i licita?ii privind lucrarile de construc?ii;

Cerinte

Candidat ideal
? Profesionalism, seriozitate
? Capacitate de analiz? ?i sintez?
? Capacitate decizional? ?i opera?ional?, corectitudine
? Studii superioare tehnice, Facultatea de Construc?ii;
? Operare calculator
? Preferabil experien?? de lucru n programul Naum Consalt sau alte programe de management de proiecte
? Experienta profesionala : 2 ani experienta in domeniul ofertarii-decontarii, 2 ani experien?? n execu?ie construc?ii

Oferta (bonusuri, beneficii)

? posibilit??i de dezvoltare profesional? n cadrul companiei
? oportunitatea contribu?iei la proiecte de dimensiuni
? telefon