Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
09-03-2009
Data actualizare
14-09-2009

Descrierea postului

- Urmareste si raspunde de realizarea productiei fizice la lucrarile contractate;
- Stabileste sarcini si coordoneaza activitatea personalului de pe santier aflat in subordine;
- Studiaza si executa lucrarea conform proiectelor de executie si urmareste concordanta dintre cerintele privind documentatia tehnica si documentatia de executie(devizul oferta);
- Urmareste realizarea constructiei in conformitate cu prevederile contractului, a proiectelor, a caietelor de sarcini si a reglementarilor tehnice in vigoare;
- Verifica costurile de constructie;
- Intocmeste toata documentatia necesara pentru receptia lucrarilor;
- Emite comenzi de materiale, scule, utilaje necesare.

Cerinte

- Studii superioare de specialitate;
- Experienta pe un post similar (coordonare activitate de santier) minim 2 ani;
- Permis de conducere categ. B;
- Persoana dinamica, atentie distributiva, atitudine proactiva, abilitati de comunicare si negociere, conducere si coordonare, spirit de echipa;
- Disponibil pentru lucru in deplasare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru placut si motivant;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- Pachet salarial atractiv corelat cu performanta.