Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Botosani Botosani
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
27-08-2019
Data actualizare
27-08-2019

Descrierea postului

Elaborare oferte de pret pentru lucrarile de constructii, urmarirea lucrarilor, intocmirea atasamentelor si a situatiilor de lucrari, intocmirea necesarului de materiale pentru fiecare lucrare in parte, evidenta materialelor ajunse pe santier.

Cerinte

Cunoasterea la nivel mediu-avansat a programelor Excel, Word, Adobe Acrobat, Autocad (mediu). Cunoasterea unui program de devize reprezinta un avantaj.
Disponibilitate la deplasari pe termen scurt la santierele din afara localitatii.
Domiciliul stabil in Botosani sau localitatile limitrofe.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.