Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
11-01-2018
Data actualizare
11-01-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Angajam inginer constructor pentru reabilitari termice Bucuresti

Resposabilitati:
- supravegheaza ca lucrarile sa decurga conform graficului de executie - verifica calitatea lucrarilor
- intocmeste procese verbale si rapoarte zilnice de lucru
- intocmeste si transmite necesare de materiale
- intocmeste atasamente si situatii de lucrari

Cerinte

- studii superioare de profil in curs sau finalizate
- disponibilitate pentru program prelungit