Click aici »

Inginer constructor

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Suceava Suceava
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
30-07-2014
Data actualizare
24-09-2016

Descrierea postului

-Urmareste asigurarea tuturor documentelor si conditiilor necesare executiei in realizarea cerintelor de calitate

- Sa organizeze si sa programeze lucrarile in santier;

- Asigura conducerea directa a activitatilor de executie a lucrarilor/ produselor, in conformitate cu prevederile documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedurilor tehnice de executie (PTE), la nivelul de calitate si la termenele stabilite in contractele incheiate cu clientii ;

- Urmarirea si respectarea graficelor de executie;

- Indrumarea tehnica a echipelor de muncitori;

- Colaborarea directa cu persoanele sau institutiile implicate in proiect;

Cerinte

- Atentie la detalii, incredere in sine , auto-organizare, gandire laterala;

- Personalitate energica si flexibila
- Capaciatate de analiza si sinteza

- Spirit de echipa, ambitios, fluent in exprimare,
- Asumarea responsabilitatii, capacitate de evaluare,
-Abilitati de comunicare;
-Flexibilitate;
Permis conducere:
B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Detalii la interviu.