Click aici »

Inginer constructor - sef santier

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
19-12-2017
Data actualizare
23-02-2018

Alpexpert

» 2 joburi noi de la aceeasi firma

expirat

Descrierea postului

- Planifica, urmareste si coordoneaza activitatea din santier a muncitorilor;
- Propune necesarul de materiale atat din punct de vedere cantitativ cat si referitor la specificarea cerintelor de calitate;
- Urmareste respectarea proiectelor, calitatea lucrarilor si graficul de executie;
- Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor;sprijina, motiveaza si coordoneaza personalul din subordine;
- Dispune cu autoritate executarea lucrarilor in timpul normat;
- Verifica din punct de vedere calitativ lucrarile executate;
- Cunoaste si aplica procedurile sistemului de management integrat;
- Instruieste personalul din subordine privind cerintele de calitate ale lucrariilor executate;
- Aplica masurile de gestionare a aspectelor de mediu pe santier;
- Coordoneaza gestionarea deseurilor.

Cerinte

- Studii superioare (inginerie/economie);
- Permis de conducere cat. B;
- Experienta in executie de minim 3 ani;
- Disponibilitate la deplasari in tara si in strainatate;
- Stil de lucru organizat;
- Cunostinte operare calculator (Office, Microsoft Project, AutoCAD).

Oferta (bonusuri, beneficii)

- bonusuri lunare in functie de performanta;
- masina de servicu;
- telefon de serviciu;
- pachet de servicii medicale;
- echipament de protectie (bocanci, casca, salopeta).