Click aici »

Inginer constructor pentru activitati de birou

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Telecomunicatii, Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
20-05-2020
Data actualizare
20-05-2020

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Candidatul ideal trebuie sa:
- fie cunoscator de programe pentru Managementul santierului;
- aiba cunostinte pentru intocmirea necesarului de materiale, grafice de executie, antemasuratori, devize
- cunoasca Autocad;
- cunoasca notiuni de desen tehnic si geometrie descriptiva;
- cunoasca Word si Excel

Cerinte

* Absolvent al Facultatii de Constructii
* Cazier judiciar
* Aviz medical clinic sanatos

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Salariu negociabil dupa interviu
* Durata de contract: minim 2 ani
* Posibilitatea efectuarii cursului de Devizier, platit de angajator