Click aici »

Inginer constructor departamentul tehnic ofertare

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-06-2017
Data actualizare
14-02-2018

Descrierea postului

Cerinte

- absolvent universitate tehnica in constructii, de preferinta sectia CFDP;
- experienta minima ca inginer in ofertare, inginer birou tehnic sau inginer pe santier in domeniul constructiilor de drumuri si poduri;
- capacitate de concentrare si atentie la detalii;
- abilitati de lucru in conditii de stres si respectarea termenelor limita;
- persoana dinamica, onesta, muncitoare, practica si organizata, cu puternic simt analitic si gandire logica si capacitate de a citi planuri si proiecte;
- cunoscator de limba engleza; orice alta limba reprezinta avantaj, in special limbile: germana, italiana, maghiara;
- bune cunostinte calculator, utilizator Microsoft Office si autocad.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- sansa reala de afirmare alaturi de o echipa tanara, dinamica de profesionisti;
- aportul in cadrul unor proiecte inovatoare;
- salariu atractiv.