Click aici »

Inginer constructor de santier

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
20-05-2020
Data actualizare
21-09-2020

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

* Supravegherea si coordonarea angajatilor
* Planificarea, organizarea si monitorizarea intregii activitati la nivel de santier, raspunzand de rezultate, de calitatea acestora si de incadrarea in termenele de executie stabilite
* Studierea planurilor si urmarirea punerii lor in practica
* Coordonarea asigurarii santierului cu utilajele si sculele necesare, raspunzand de exploatarea si intretinerea lor
* Pregatirea informatiile necesare intocmirii situatiilor de lucrari lunare
* Colaborarea directa cu departamentele interne si cu beneficiarii

Cerinte

* Absolvent al Facultatii de Constructii
* Cazier judiciar
* Aviz medical clinic sanatos
* Varsta maxima 30-35 ani, datorita conditiilor de munca
* Disponibilitate la deplasari pe intreg teritoriul tarii pe perioade de 2-4 saptamani
* Aptitudini de conducere si coordonare a activitatilor complexe, cu accent pe calitate, incadrarea in termene si buget
* Cunostinte bune de utilizare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
* Permis de conducere - categoria B
* Abilitatea de a dezvolta relatii bune cu  reprezentantii clientilor
* Punctualitate, eficienta si asumarea responsabilitatii
* Loialitate si atentie la detalii

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Salariu negociabil dupa interviu
* Durata de contract: minim 2 ani