Click aici »

Inginer constructii

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
12-01-2011
Data actualizare
12-01-2011

Descrierea postului

Expert achizitii publice sau electronice de promovat serviciile noastre catre anumite institutii de stat sau private participari la licitati sau achizitii in domeniul constructii, de supravagheat echipele muncitorii din teren, de stabilit necesaru de material, indicatii tehnice lucratorilor, pastrat relatii cu clientii vechi sau urmatorii potentiali clienti.

Cerinte

Sa fi o persoana dinamica agreabila, comunicativa, prezentabila, cunostinte constructii, expert achizitii publice sau electronice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Le stabilim de comun acord.