Click aici »

Inginer agronom

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura, Inginerie
Data introducerii
15-04-2016
Data actualizare
11-09-2017

Descrierea postului

Participa in perioadele de campanie agricola la lucrarile agricole din camp;
Organizeaza plan de culturi, monitorizeaza activitatea in ferma si intreprinde tot ceea ce considera ca este necesar a fi efectuat in domeniul respectiv.

Cerinte

- Cunostinte teoretice aprofundate, preocupare permanenta de a se documenta din literatura de specialitate dar si de a analiza rezultatele practice intalnite in activitate;
- Pasiune fata de profesia respectiva
- Determinare, initiativa, logica in tot ceea ce face
- Eficienta in organizare, capacitatea de comunicare cu colegii din echipa;
- Experienta conteaza, dar nu este decisiva(acceptam si tineri absoventi care doresc sa performeze)
- In cazul tinerilor absolventi este important bagajul de cunostinte teoretice.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivat + bonusuri de campanie + bonusuri anuale de productie, masina, telefon.

Trimite CV