Click aici »

Informatician

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
29-01-2014
Data actualizare
18-09-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul IT Software
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

MIRIX Ingénierie este o societate de servicii in inginerie informatica in regiunea Pariziana la Saint Germain En Laye. MIRIX este in continua expansiune si de aceia este in cautare de noi colaboratori dornici de a lucra in Franta.

Cerinte

Esti pasionat/-a de IT si ai o curiozitate vie care te-a determinat sa cauti mereu mai mult decat informatiile primite in cadrul cursurilor universitare.

Esti o persoana riguroasa, ai descoperit ce inseamna dezvoltare software si iti doresti sa devii unul dintre cei mai buni specialisti JAVA, C#, ASP, ORACLE sau PHP.

Ai ca obiectiv castigarea unei experiente practice alaturi de experti IT cu rezultate dovedite in proiecte variate.

Ai minim 2 ani de experienta si cunostinte in limba Franceza.

Crezi ca esti capabil sa-ti ameliorezi repede limba franceza.

TRIMITE CVul la MIRIX INGENIERIE

Oferta (bonusuri, beneficii)

Incepind cu 2300 Euro net pe luna.