Click aici »

Informatician

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Medias Medias
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
24-06-2015
Data actualizare
24-06-2015

Descrierea postului

Administratrea site ului societatii

Intocmirea si administrarea paginilor web de prezentare

Promovarea societatii pe paginile de internet si pe motorul de cautare internet Google

Cunostiinte de marketing

Cerinte

Proaspat absolvent al facultatii (nu necesita experienta)

Familiar cu tehnici de optimizare pentru motoarele de cautare

Capacitate de a studia si lucra atat in mod independent, cat si in echipa

Dorinta de a lucra la nivel profesionist si a fi recompensat corespunzator

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salar atractiv

Tichete de masa

Cresteri salariale pe baza de performanta

Mediu de lucru atractiv si echipa tanara si dinamic