Infirmieri in azile de batrani din Anglia - Transport decontat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala, Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate, Menaj/Babysitter
Data introducerii
14-02-2017
Data actualizare
14-02-2017

Descrierea postului

Ajuta rezidentii dimineata, cu servirea meselor, imbracat, schimbat pat, ingiena personala, plimbari, supravegherea acestora in timpul activitatilor, servit ceai (de 4-5 ori pe zi)

Cerinte

- Limba engleza nivel conversational
- Varsta intre 18-55 ani
- Fara cazier
- Experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc)
- Pentru barbati se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sanitara sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim?

- Contract full time
- Contract de munca semnat inainte de a pleca din tara direct cu angajatorul din UK, pe o perioada nedeterminata
- Plata pentru infirmieri incepe de la 7,85lire/ora, in primele 4 luni
- Dupa 4 luni salariul creste la 8,20 lire/ora, dupa 12 luni 8,50 lire/ora
- Plata pentru asistenti cu PIN - 15 lire/ora
- Se deconteaza: transportul spre UK, in limita a 100 lire
- Se garanteaza prin contract minim 35 de ore pe saptamana
- Exista posibilitatea de a face ore suplimentare, se poate ajunge la 50 - 70 ore/saptamana
- Se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte
- 28 zile de concediu platit/an
- Posibilitate de a promova in scurt timp
- Cel putin 1 zi libera/saptamana
- Angajatorul va ajuta cu cazare, contracost 50-90 lire/saptamana cu toate utilitatile incluse
- Asistenta cu National Insurance si toate demersurile la sosire in UK
- Suport pe toata perioada sederii
- Suport cu traducerea actelor necesare la dosar
- Asigurare obligatorie platita de angajator
- Belrao va ofera 20 lire pentru fiecare persoana pe care o recomandati si ne devine client

Interviurile pentru aceste oferte se organizeaza fie online, fie la sediul firmei din Cluj Napoca.
Pentru inscrieri ne puteti contacta pe adresa work@brgwork.ro sau la numarul de telefon 0732115005