Click aici »

Infirmieri in Anglia, in azile. Fara comision!

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
04-05-2017
Data actualizare
04-05-2017

Descrierea postului

Recrutam infirmiere (7.85 - 8,50 /ora) si asistente medicale (15/ora), pentru azile din Anglia.

Agentia noastra ofera contract de munca full time, transport decontat, 28 zile/an de concediu platite, training, cazare pe parcursul trainingului, asigurare medicala gratuita, uniforma, suport in obtinerea actelor necesare.

Cazarea este asigurata contracost 50-90 /saptamana .

Oferim siguranta unui loc de munca cu salarii competitive, plecari rapide, contract legal semnat in tara.

Contact: 0732115005 (Andreea) sau work@brgwork.ro

Cerinte

Conditii de ocupare: limba engleza - nivel conversational si un minim de experienta in ingrijirea batranilor.