Click aici »

Infirmieri/Asistenti medicali in UK

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate, Menaj/Babysitter
Data introducerii
10-03-2016
Data actualizare
11-05-2016

Descrierea postului

Beneficii oferite:

- NU se percepe comision de catre companie
- Contract de munca pe toata perioada, contract FULL TIME
- Salariu 7,40 GBP/ora, acesta ajunge pana la 7,90 GBP /ora(brut) pentru carer, iar pentru asistenti cu PIN 15 GBP/ora(brut)
- Se lucreaza minim 35 ore/saptamana, cu posibilitate de a face ore suplimentare.
- NU sunt percepute taxe pentru transport de la cazare la job
- Se ofera cazare contra cost, aproximativ 250-300 GBP/ luna (cheltuieli incluse)
- Uniforma, curs
-Suport 24/7 pe toata perioada sederii

Cerinte

Trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:

- Minim 18 ani impliniti
- Limba engleza -nivel conversational
- Experienta cu varstnici (se ia in considerare si experianta cu membrii familiei, vecini, cunostinte)
- In cazul barbatilor se cer studii precum: asistenta sociala, psihologie sau cursuri de ingrijitor

Oferta (bonusuri, beneficii)

- 100 GBP pentru transport la sosirea in UK (oferiti de partenerul nostru)
- 20 GBP pentru o persoana recomandata de dumneavoastra si care ne devine client