Click aici »

Infirmiera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceeala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
04-11-2016
Data actualizare
06-03-2017

Camin Lili

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Camin de batrani- Casa Lili angajeaza infirmiera Bucuresti, sectorul 6.

Infirmiera pentru azilul de batrani de care avem nevoie este o persoana dedicata meseriei si pacientilor.

Infirmiera pe care o selectam trebuie sa aiba puterea de a iubi oamenii, sa-si practice meseria cu pasiune si devotament, sa vada in fiecare pacient un parinte si sa-i ingrijeasca cu daruire si profesionalism, sa-i acorde fiecaruia un zambet, o vorba buna.

Cerinte

Candidati fara antecedente penale si apti de munca din punct de vedere medical.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca.

Trimite CV