Click aici »

Infirmiera Marie Britanie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
29-05-2014
Data actualizare
30-05-2014

Descrierea postului

CAS Recruitment, agentie de recrutare cu sediul in Londra, cauta temporar si permanent INFIRMIERA/ASISTENT MEDICAL pentru Nottingham City Care NHS.
Intervieu la Bucuresti, 5 si 6 Iunie.

Cerinte

Cerinte:
- Email cu numerele de telefon la care puteti fi contactat (fix/mobil), orele si zilele in care sunteti disponisbil pentru sustinerea interviului.
- CV in limba engleza actualizat ( Europass si Word format)
- Diplomele de asistenta medicala
- Nivel de engleza B1/B2
- Licenta NMC (Nursery & Midwifery Council) sau Ón curs *

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
- Contract Permanent
- Salariu: 14£ la ora
- Ascensiune in cariera precum si asigurarea programului de instruire.
- Ture de lucru flexibile cu optiunea de a lucra pana la 60 ore pe sapamana, cu orele suplimentare platite in mod corespunzator.
- Asigurarea zborurilor in Marea Britanie.
- £500 salariu in avans si ajutor cu obtinerea acomodarii.