Click aici »

Identificator/vanzator piese utilaje

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
30-08-2017
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

Identificator/vanzator piese utilaje B-IF, OT, GR, CL, IL, BR, BC, VS, CT, AR, TM, BH, SM, SJ

Ofera suport tehnic in regiuni privind identificarea pieselor de schimb
Raspunde cererilor sau problemelor de ordin tehnic privind piesele de schimb
Tine legatura cu reprezentantii furnizorilor referitor la orice problema tehnica legata de piesele de schimb
Asigura necesarul de cataloage de piese de schimb la dealeri si se asigura ca acestea sa fie actualizate la ultima versiune
Pregateste comanda de piese de stoc
Emite buletine informative catre toti dealerii din tara cu privire la solutionari ale unor probleme tehnice specifice pentru piese de schimb, schimbari de referinte sau probleme tehnice aparute la piese de schimb
Organizeaza cursuri de pregatire pentru tehnicienii de piese de schimb, pe cataloage de piese de schimb

Cerinte

-Studii superioare tehnice.
-Cursuri de specializare profesionala constituie avantaj.
-Operare PC: Word, Excel, programe de baze de date.
-Cunostinte limbi straine: limba engleza, nivel mediu.
-Minimum 1 an experienta de activitate in domeniu.
-Permis categoria B.