Click aici »

HR Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Zalau Zalau
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
31-01-2011
Data actualizare
31-01-2011

Descrierea postului

Clientul nostru este o companie producatoare de materiale de constructii.
Atribu?ii :

-Definirea ?i implementarea politicilor de Resurse Umane la nivel de companie
-Realizeaza recrutarea,selectia de personal si inductia noilor angajati
-Coordoneaza activitatea de administrare de personal
-Elaboreaza Contractul Colectiv de Munca si Regulamentul de Ordine Interioara impreuna cu departamentul Juridic
-Participa la stabilirea indicatorilor de performanta pentru posturile existente din companie.

Cerinte

-Experin?? pe o pozi?ie similar? 3-5 ani
-Studii superioare
-Avantaj experienta in companii de productie
-Cunostinte de legislatia muncii
-Cunostinte sisteme de managementul performantei
-Cunostinte lb. Engleza ? nivel avansat.