Click aici »

Hotel Staff SUA - Studenti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
United States
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Turism/Hoteluri
Data introducerii
28-02-2014
Data actualizare
28-02-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Housing Guaranteed? Yes
Wages: $ 7.25 - 7.25 per hour
Perioada: 15 iunie- 1 octombrie 2014!
Eligibilitate: student la zi pana in iunie 2014, limba Engleza conversational
Cost plecare: achiti 250$ si restul iti este acoperit de parteneriatul BRD- BRGwork si achiti dupa ce vii inapoi din SUA

Cerinte

- student la zi la facultate sau master, indiferent de anul de studiu;
- maxim 29 de ani;
- cunostinte minime de limba engleza;
Se califica orice persoana, indiferent de nationalitate, daca studiaza in Romania, iar aplicarea pentru viza se face la Bucuresti, personal!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vrei sa aplici ?

Solicita un interviu pe adresa noastra de email, specifica studiile, varsta, anul si situatia scolara.

Gasesti mai multe informatii legate de aceste programe, de conditiile de eligibilitate, costuri si beneficii pe site-ul nostru.