Click aici »

Hostess/ Supraveghetor sala

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
300 EUR
Bucuresti, Buzau, Constanta, Ploiesti, Suceava Bucuresti Buzau Constanta Ploiesti Suceava
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Altele
Data introducerii
22-11-2011
Data actualizare
31-08-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Vrei independenta financiara? Vrei un inceput de drum in campul muncii? Vrei un program de lucru flexibil?

Acum poti sa le ai pe toate lucrand la Max Bet!

Responsabilitati:

* Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc si la regulile de joc
* Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
* Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
* Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de client

Cerinte

* Aspect fizic placut
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, planificare si organizare
* Teamwork
* Abilitati de calcul matematic
* Flexibilitate si adaptabilitate la client
* Disponibiliate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

Oferta (bonusuri, beneficii)

-perioada de training si acomodare
-salariu foarte atractiv si bonus in functie de realizari
-posibilitati de avansare
-mediu de lucru placut si dinamic
-echipa tanara.