Click aici »

Hostess Activitati Promotionale

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Onesti, Rimnicu-Sarat, Roman, Rosiorii de Vede, Satu-Mare Onesti Rimnicu-Sarat Roman Rosiorii de Vede Satu-Mare
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Sampling/Merchandising
Data introducerii
16-07-2014
Data actualizare
16-07-2014

Descrierea postului

Cautam Hostesse pentru desfasurare de activitati promotionale pe timp de zi (in supermarketuri si benzinarii) si de seara (in cafenele, restaurante si cluburi) in urmatoarele orase: Alexandria, Bals, Bacau, Braila, Bucuresti, Buzau, Caracal, Caransebes, Calarasi, Constanta, Campia Turzii, Dragasani, Dej, Focsani, Giurgiu, Gherla, Lugoj, Motru, Onesti, Roman, Ramnicu Sarat, Rosiorii de Vede, Satu Mare, Slatina, Targu Jiu, Targoviste, Turnu Magurele, Turda, Timisoara, Urziceni, Vaslui.

Cerinte

Daca:

ai minim 19 de ani,
minim 1.70 m inaltime
aspect fizic placut,
si esti o persoana:
- comunicativa,
- dinamica,
- zambitoare,
- entuziasta,
- sociabila,
- vorbareata
- cu o atitudine pozitiva,
- ai putere de convingere,
- disponibilitate pentru un program flexibil,
si vrei sa te alaturi echipei noastre

te rugam sa ne trimiti CV-ul tau, insotit de minim 3 poze reprezentative (tip portret si plan intreg) pe adresa de email stefania@clock.ro care sa contina: NUMELE COMPLET, VARSTA, INALTIME, GREUTATE, NUMAR DE TELEFON, EXPERIENTA IN DOMENIU si ORASUL in care poti lucra.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant; program flexibil, posibilitate de angajare intr-o companie multinationala.