Click aici »

Hornari / cosari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Altele
Data introducerii
09-10-2019
Data actualizare
09-10-2019

Ses SRL

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Firma noastra are ca obiect de activitate servicii de coserit.
Angajam hornari/cosari, respectiv muncitori necalificati.

Cerinte

Sa stie sa scrie si sa citeasca, sa nu aiba trecut infractional, sa fie apti din punct de vedere medical, sa nu consume bauturi alcoolice in timpul serviciului, sa fie seriosi si muncitori.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Asiguram transport de la sediul firmei, localitatea Coas in toate cele peste 100 de localitati in care ne desfasuram activitatea. Programul este de 8 ore pe zi. Asiguram lunar produse de igiena. Bonusuri salariale, 30% din incasari. Premii cu ocazia sarbatorilor legale.

Trimite CV