Click aici »

Graphic Designer

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Elevi/Studenti, Arhitectura/Design
Data introducerii
08-04-2014
Data actualizare
09-04-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

PRO Advertise isi mareste echipa de creatie!

Daca talentul iti este nativ, creativitatea iesita din comun si cunosti Adobe Photoshop, Illustrator si CorelDraw ca nimeni altul, ai un loc asigurat la noi in echipa!

Cerinte

CE NE DORIM SA AI:
* Cunostinte de Adobe Photoshop, Adobe Illustrator sau CorelDraw, Adobe InDesign
* Atentie sporita la detalii si abilitati de time-management
* inclinatii artistice, spirit creativ si un bun simt al culorii
* Cunostintele de HTML/CSS sunt un plus
* Portofoliu cu lucrarile realizate

CE VEI FACE LA NOI:
* Branding si rebranding
* Logo-uri, landing page-uri, brosuri, stationery, postere, bannere, design pentru website-uri (activitate zilnica)