Click aici »

Graphic Designer | DTP

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Marketing, Arhitectura/Design
Data introducerii
04-03-2019
Data actualizare
19-09-2019

Descrierea postului

Cautam colegi noi pentru departamentul de grafica. Daca esti pasionat de ceea ce faci, talentat si creativ, si iti place sa inveti lucruri noi, te asteptam la noi in echipa!

Ce vei face
Vei fi implicat in proiecte de grafica, design de produs si de materiale promotionale
Vei realiza machete grafice si desene vectoriale pentru cataloage, flyere, pliante, carti de vizita, brosuri, promotionale, insigne etc. si vei prelucra imagini

Cerinte

Ce trebuie sa stii
CorelDRAW si Adobe Photoshop (must know) lllustrator, InDesign (would be nice)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim
Salariu competitiv adaptat permanent nivelului tau de pregatire
Mediu de lucru dinamic si modern
Oportunitati de pregatire si dezvoltare

Trimite CV