Click aici »

Grafician / DTP / Operator Ploter

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
Publicitate/PR, Productie
Data introducerii
08-10-2019
Data actualizare
08-10-2019

Descrierea postului

Cunostinte (bune) de CorelDraw (si/sau Adobe Acrobat Professional, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)
Experienta in domeniul graficii/DTP, imprimante de mare format (plotere)
Experienta in print digital/offset constituie un avantaj
Experienta de minim 1 an pe un post similar
Capacitatea lucrului in echipa

Cerinte

Concepe si realizeaza grafica materialelor in Corel Draw si procesarea in proigramele RIP ale ploterelor
Operare echipamente print digital, echipamente large format print, cutter plotter

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu + bonusuri

Trimite CV