Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
01-07-2010
Data actualizare
01-07-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Mentinerea gestiunii la zi, receptionare marfa (cantarire, masurare, verificari vizuale)NIR, fise de magazie, pe suport electronic (excel si saga) facturare (excel sau saga) pentru: cabluri de tractiune din otel, alte elemente si accesorii de ridicare.

Program de lucru 8 ore luni-vineri.

Cerinte

Studii medii, permis B, cunostinte operare office, saga, internet, disponibilitate pentru executarea ocazionala a unor eventuale sarcini suplimentare fata fisa postului de gestionar (derulari cablu, livrari marfa, incarcare/ descarcare produse, etc.). domiciliu de resedinta: numai Constanta.