Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Baia-Mare Baia-Mare
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
26-11-2009
Data actualizare
26-11-2009

Descrierea postului

Gestionar intr-un magazin de materiale de costructii. Este nevoie de tinere a gestiunii, de operare pe PC, de primit si efectuat facturi, plati si operatiuni bancare.

Cerinte

Posibilitate de lucru full-time, capacitate de lucru pe PC, seriozitate, permis de conducere, fara alte obligatii catre alte firme sau familie, supravegherea activitatii in intrgime ce se desfasoara in unitate, contabilitate primara.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se asigura transportul catre firma daca nu detine masina proprie, telefon, salariu + procent la vinzari, contract de munca, plus alte bonuri si bonusuri in urma unei bune activitati desfasurate in firma si pentru firma.