Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
1000 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
22-02-2021
Data actualizare
22-02-2021

Descrierea postului

Asigura gestiunea scriptica a stocului de marfa, precum si miscarea stocurilor;
Receptioneaza cantitativ si calitativ produsele care sosesc la depozit/ santier;
Verifica documentele de transport si avizele de insotire a marfii;
Sesizeaza neconformitatile la receptionarea marfii si anunta departamentul responsabil;
Asigura administrarea stocului din gestiune in sistem si faptic;
Emite avize de expeditie si note de retur; efectueaza inventarele periodice, conform legislatiei in vigoare;
Raspunde de buna desfasurare a activitatii din depozit/ santier din toate punctele de vedere (curatenie, igienizare, optimizarea spatiului etc.).

Cerinte

Seriozitate, loialitate, capacitate de analiza si sinteza, organizare;
Cunostinte bune Office (Word, Excel);
Studii medii/superioare tehnice;
Cunostinte despre piata constructiilor si a materialelor de constructii;(obligatoriu);
Minim 3 ani experienta ca Gestionar Depozit, de preferat in domeniul constructiilor;
Cunostinte limba engleza- min. nivel mediu;
Permis auto-B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv: intre 4000-4600 lei, in functie de experienta;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Program 8 h/zi - Luni-Vineri, in intervalul 7.30 -16.30;
Tichete de Masa;
Decontarea transportului;
Prime Paste si Craciun.

Trimite CV