Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
25-10-2016
Data actualizare
25-10-2016

Descrierea postului

- asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- pastreaza documentele justificative legate de stocuri
- efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la depozitul firmei
- ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei
- introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare
- efectueaza receptia fizica si scriptica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
- verifica atent marfa primita in baza avizelor de expeditie
- preda marfa catre client conform documentelor emise
- coordoneaza echipa din depozit
- punct de lucru: la intrarea in comuna Jilava

Cerinte

- experienta minimum 2 ani
- cunostinte PC: word, excel, mail - nivel baza
- diploma de stivuitorist este un plus

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant si real in contractul de munca
- mediu de lucru placut
- nu se efectueaza ore supliemtare
- program 8 - 16