Click aici »

Gestionar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
14-07-2014
Data actualizare
28-04-2015

Descrierea postului

Responsabilitati:
- sa mentina obiectivele compartimentului aprovizionare referitoare la calitate
- asigura inventarul la magazie si analiza stocului de marfa
- intocmeste documentatia necesara livrarii marfii (pregateste comenzile pt livrare)
- efectueaza receptia marfurilor aprovizionate, anunta furnizorul pentru clarificarea neconformitatilor constatate la receptie
- asigura identificarea produselor pe raft respectarea normelor de PSI ?i protectia muncii.

Cerinte

Cerinte
- experienta de min. 1 an in administrarea gestiunii
- persoana organizata, orientata catre rezultat si performanta, cu bune abilitati de comunicare
- persoana cu adaptabilitate, flexibilitate si rezistenta la stres, cu atitudine proactiva si constructiva;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

Dezvoltarea profesionala intr-un mediu competitiv;
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea continua de avansare in cariera pe baza rezultatelor proprii.
Telefon.
Bonusuri.