Gestionar si achizitii experienta in domeniul productiei de mobila

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Campulung Muscel, Mioveni, Pitesti Campulung Muscel Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate, Achizitii/Logistica
Data introducerii
19-05-2013
Data actualizare
19-05-2013
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Societate situata in apropiere de Pitesti, producator de mobilier

Cerinte

gestionar-contabil cu experienta in domeniul productiei de mobila; responsabil cu gestiune, achizitii, iesiri si contabilitate; OBLIGATORIU EXPERIENTA;
Sunt recomandate permis de conducere, operare in program gestiune/stocuri si comenzi; cunoasterea unei limbi straine poate reprezenta un plus