Click aici »

Gestionar showroom instalatii termice si sanitare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
29-01-2021
Data actualizare
14-04-2021

Descrierea postului

Consultanta de specialitate in magazin;
Deservirea prompta si amabila a clientilor;
Mentinerea standardelor de aranjare a produselor in magazin;
Promovarea serviciilor si imaginii companiei;
Gestionarea solicitarilor primite din partea clientilor;
Oferirea de informatii corecte si utile despre produsele sau serviciile promovate;
Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor noi aparute;

Cerinte

Experienta in vanzari constituie un avantaj
Bune abilitati de comunicare/ relationare interpersonala;
Un nivel ridicat de orientare catre client;
Abilitatea de a lucra individual/ independent
Spirit de echipa;
Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse;
Preocupare pentru atingerea obiectivelor si atentie la detalii;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV