Click aici »

Gestionar Restaurant&PUB

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Braila, Galati Braila Galati
Domeniile ofertei
Restaurant, Achizitii/Logistica
Data introducerii
16-12-2015
Data actualizare
16-12-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Restaurant
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

all4Job recruteaza pentru clientul sau, important restaurant/pub din Galati, gestionar cu experienta in domeniul HORECA.

Asigura receptia cantitativa si calitativa a marfii
Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
Opereaza in stoc miscarile de marfa
Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii
Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
Intocmeste fisele de magazie
Primeste si elibereaza marfa numai pe baza actelor de evidenta primara
Asigura conservarea marfurilor si ambalajelor, depozitare si etichetarea lor
Verifica termene de valabilitate ale materiilor prime si asigura rotatia lor (FIFO)
Verifica documentele la introducerea NIR-ului
Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
Emite comenzi catre furnizori si mentine o relatie buna cu acestia
Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si retur
Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma
Ofera informatii despre stocuri

Cerinte

Candidatul ideal
Este absolvent studii medii/superioare
Are experienta pe un post similar ? in domenuiul alimentatie publica restaurante
Are cunostinte operare Microsoft Office
Este bine organizat si ordonat, cu capacitatea de a lucra in echipa
Este o persoana serioasa, disciplinata, cu initiativa si atentie distributiva
Are capacitate de analiza si sinteza

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se vor negocia in functie de nivelul de experienta si aptitudini.