Click aici »

Gestionar piese schimb

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Comert
Data introducerii
01-04-2013
Data actualizare
19-08-2019

Descrierea postului

Gestionar piese schimb, service electronice si electrocasnice: gestioneaza magazia de piese, gestioneaza comenzi de piese, identifica piesele de schimb in exploded view, preia apeluri telefonice si inregistreaza comenzile de piese pentru clienti, vinde piesele de schimb (factureaza, incaseaza bani).

Cerinte

-minim liceul
-cunostinte tehnice generale vizand domeniul electronice/ electrocasnice: utilizare, principii de functionare
-persoana dinamica cu excelente abilitati de comunicare
-rapiditate in operare PC
-bun team player

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu motivant, tichete de masa