Click aici »

Gestionar marfa/ Receptioner utilaje

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
21-04-2021
Data actualizare
21-04-2021

Ioskanir Srl

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Ne-am dori sa fii doar:

motivat, implicat, atent la detalii, sociabil, muncitor si sa vii cu drag la munca.

Te regasesti?

Acest post implica pozitia de gestionar combinata cu cea de receptioner, pentru ca nici unul dintre ele nu este full-time separat.

Nu e greu, iti explicam imediat.

Cerinte

Ca si gestionar ne-am dori, pe scurt, sa:

-operezi in stoc miscarile de marfa

-participi activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei

-oferi informatii despre stocuri departamentelor firmei

-efectuezi receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei

Ca si receptioner utilaje ne-am dori, pe scurt, sa:

-intampini clienti si intocmesti fise de receptie utilaje la intrarea lor in service

-ti evidenta tututor fiselor de intrare si iesire atat fizic cat si electronic

-asiguri buna comunicare intre clienti si personalul din service si persoana care intervine in fluxul fiselor de intrare/iesire

-furnizezi cu amabalititare informatiile cerute de catre clienti asupra preturilor, termenelor de reparatie si regulamentul intern

Vei avea parte de initiere, orientare si suportul continuu al colegiilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Detaliile legate de beneficii si salarizare ti le vom spune cu drag in cadrul interviului.

Te asteptam in echipa noastra :)

Trimite CV