Click aici »

Gestionar / magazioner

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
26-10-2016
Data actualizare
26-10-2016

Descrierea postului

Angajam magazionera (cu posibilitate de cazare pentru cei din afara localitatii Timisoara).

Responsabiitati:
- Preluarea si gestionarea componentelor si a produselor achizitionate;
- Eliberarea articolelor din magazie conform procedurilor interne ale firmei;
- Participa la realizarea periodica a inventarului articolelor din magazie;
- Evidenta si gestiunea articolelor existente in stoc;
- Efectuarea necesarului de aprovizionare;
- Evidenta, gestiunea si arhivarea documentelor de primire-predare a articolelor din magazie;
- Sesizare probleme neconforme privind gestiunea catre conducere;
- Introducerea in sistem a documentelor aferente gestiunii.

Cerinte

- Studii medii sau superioare;
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie similara;
- Persoana ordonata, organizata, hotarata;
- Disponibilitate program prelungit
- Seriozitate, loialitate, punctualitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant
- carte de munca
- posibilitate de cazare pentru cei din afara localitatii Timisoara