Click aici »

Gestionar depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
24-04-2014
Data actualizare
24-04-2014

Descrierea postului

- Facturarea, colectarea, verificarea si ambalarea corespunzatoare a produselor conform documentelor;
- Inregistreaza marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- Livrarea produselor catre clientii locali;
- Verificarea periodica a stocurilor conform indicatiilor sefului de depozit;
- Respectarea procedurilor din depozit;
- Lipirea de etichete pe produse;
- Aranjarea produselor pe rafturi conform procedurilor;
- Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit;
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;

Cerinte

Experienta profesionala de minim doi ani de zile intr-o pozitie similara;
Studii medii ( Liceu terminat / Scoala postliceeala);
Cunostinte operare PC: Medii;
Pachet Office: Excel, Word, familiarizat cu diferite programe de gestiune;
Permis de conducere categ.B;
Abilitati foarte bune de organizare, comunicare si lucru in echipa
Experienta de munca in depozit si de lucru cu scanerul;
Meticulozitate, responsabilitate, atentie, simt organizatoric, bune abilitati de comunicare;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Colaborare cu o echipa profesionista;
Conditii de lucru avantajoase;