Click aici »

Gestionar Depozit

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Comert, Achizitii/Logistica
Data introducerii
01-05-2013
Data actualizare
01-05-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Vanzari
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-Gestioneaza stocurile de marfa din depozit
-Asigura manipularea marfii si/sau a materialeleor cu codurile de bare din depozit fara pierderi.
-Respecta conditiile si standardele de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului
-Se asigura de buna functionare a echipamentelor din dotarea depozitului
-Asigura ca activitatile de incarcare -descarcare a camioanelor sa se incadreaza in timpul alocat.

Cerinte

-Minim 3 ani experienta intr-o pozitie de gestionar
-Cunostinte de gestiunea stocurilor
-Cunostinte soft gestiune codurile de bare
-Cunostinte PC - pachet Office :
-Persoana integra, energica, orientata catre rezultate
-Capacitate de invatare, capacitate de organizare si planificare a activitatii