Click aici »

Gestionar depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
20-09-2017
Data actualizare
19-04-2018

Descrierea postului

Responsabilitati
- Efectueaza operatiunile necesare descarcarii sau incarcarii marfii in/din depozit;
- Pregatirea comenzilor;
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
- Asezarea produselor pe locatiile din depozit;
- Urmareste ca marfa introdusa in stocul scriptic din gestiune, sa corespunda din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- Pregateste marfurile pentru livrare;
- Completeaza documentele justificative legate de stocuri;
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
- Realizeaza periodic inventarul la marfurile din depozit.

Cerinte

- Studii medii;
- Experienta de mimim 2 ani intr-o pozitie similara;
- Excelente abilitati de utilizare a computerului (Word, Excel, programe de baze de date Soft Pro - WinGest).
- Seriozitate;
- Disciplina, corectitudine, atentie la detalii;
- Rezistenta la efort fizic;
- Experienta in operatiuni de depozitare marfa;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Spirit de observatie, dinamism, eficienta si o buna capacitate de colaborare si comunicare;
- Autorizatie de stivuitorist, constitue avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii
- Program de lucru L-V 8.00-16.00, nu se lucreaza sambata sau duminica;
- Salariu corelat cu performanta in munca.

Trimite CV