Click aici »

Gestionar depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
16-03-2015
Data actualizare
16-03-2015

Descrierea postului

RESPONSABILITATI SI BENEFICII:

Asigura receptia si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specific;

Elibereaza marfa;

Organizeaza activitatea de sortare, incarcare si descarcare a marfii;

Tine evidenta pe loturi a produselor depozitate atat din punct de vedere cantitativ, cat si al termenului de valabilitate;

Verifica si gestioneaza documentele cu regim special;

Indeplineste activitatile administrative ale depozitului;

Sprijina seful de depozit in toate activitatile zilnice din depozit;

Participa impreuna cu comisia de inventar, la inventarieri periodice;

Responsabil de respectarea standardelor de igiena si calitate ale punctului de lucru;

Raporteaza periodic catre seful direct rezultatele activitatii pe care o coordoneaza.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL

Experienta de minim 2 ani intr-o pozitie similara;

Studii medii;

Fara antecedente penale;

Lucreaza cu deadline-uri bine determinate;

Organizare si disciplina;

Capacitate de munca in echipa;

Corectitudine;

Consecventa.